Interneta radiostacijas – Radio Paradise

Interneta radiostacijas noder, ja nezini, ko klausīties

Radio ir viens no labākajiem laika kavētājiem, piemēram, braucot automašīnā. Lai arī ir veikti pētījumi, kas pierāda, ka radio klausīšanās mašīnā var izraisīt ceļu satiksmes negadījumus, cilvēki joprojām izvēlas radio, lai uzlabotu noskaņojumu un lai brauciens neliktos tik vienmuļš. Vēl es radio klausos reizēs, kad vienkārši pats nevaru izdomāt, ko konkrēti klausīties.

Šajā gadījumā es klausos interneta radiostacijas, no kurām mana favorītstacija pagaidām ir Radio Paradise. Tā ir bezmaksas interneta radiostacija, kas atbalsta dažāda veida māksliniekus, kas nozīmē, ka šajā radiostacijā izpaliek jau n-reizes atklausītie hīti un popmūzika, kas, ja godīgi, ir tālu no manas muzikālās gaumes. Šajā stacijā tiek pārstāvēti dažāda veida žanri – no indie līdz rokam un pat klasiskajai mūzikai.Kas man ļoti patīk šajā stacijā ir tas, ka es tās dēļ esmu uzzinājis par daudziem interesantiem māksliniekiem, kurus esmu meklējis un klausījies tālāk.

Arī radio vadītāji sniedz interesantu informāciju, turklāt radio raidlaiku neaizņem reklāmas. Radio atbalsta tā klausītāji nevis reklāmdevēji, tāpēc tā uzskatāma par neatkarīgu radiostaciju. Jāuzsver, ka nav daudz interneta radiostacijas, kas būtu tik neatkarīgas no reklāmām, tāpēc iesaku arī jums kāda darba dienā vai jebkad, kad nevarat izvēlēties mūziku, uzlikt Radio Paradise.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s