Par šo Blogu!

Sveiki, es esmu Kārlis. Es nesen pārcēlos uz wordpress no tumblr, jo vairāk gribu tēmēt uz tekstiem nevis vien bildēm, un sapratu, ka te nav tik viegli atrast cilvēkus kā domāju. Visādus ārzemniekus atrast spēju, bet Latviešus ne pārāk. Un tā kā mans primārais blogs ir Latviešu valodā, tad man labāk ir, ja sekotāji ir Latvieši.
Šis nav mans pirmais un nav mans primārais blogs. Šo blogu es izveidoju ar domu, ka nav pārāk viegli wordpresā atrast citus Latviešu lietotājus, tāpēc es došu jums, Latviešu blogeriem, iespēju komentāros pievienot linkus ar saviem blogiem un ar nelielu aprakstu par  tiem un tad to publicēšu, lai citiem Latviešiem būtu vieglāk atrast sevi interesējošos blogus un tad piesekot tiem. Teiksim tā – es atvieglošu mums visiem dzīvi, jo Latviešu blogeru nav tik daudz, lai kāds uz dullo uzrakstīts, bet par tematiku saistīts haštags, izmestu vispār kaut jebkādu rezultātu.

Dalieties ar šo blogu ar draugiem un citiem blogeriem!
Uzlabosim Blogošanu Latvijā kopā!

Advertisements

2 thoughts on “Par šo Blogu!

  1. Piekrītu. Man kā bloggerei – iesācējai atrast LV blogerus ir grūti.
    Esmu izveidojusi savu pirmo sieviešu dzīvesstila blogu manasmellenes.wordpress.com ar domu dalīties aktuālajā, ko piedzīvo liela daļa Rīgā dzīvojošu sieviešu. Blogā lielākoties runāšu par to, kā apvienot visas lomas, kuras tiek sagaidītas no mūsdienu dāmas.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s